VC Třince

  2.3.2019

Nováčci mladší dívky 

Sofie Růžičková          ( 3. místo)

Nováčci starší dívky 

Malgorzata Szyja        (15. místo)

Nejmladší žáčky B

Petra Siostrzonková   ( 11. místo)

Nejmladší žáčky A

Michaela Staníčková      ( 3. místo)

Sofie Chmúrová              ( 6. místo)

Mladší  žačky A 

Laura Kotyzová               ( 1. místo)

Natálie Lewinská             ( 3. místo

Mladší  žačky B

Simona Krkošková               ( 4. místo)

 

VC Č.Těšína

2.2. – 3.2.2019

Nejmladší žáčky 

Michaela Staníčková      ( 12. místo)

Sofie Chmúrová              ( 22. místo)

Žačky

Aneta Gilová                     ( 17.místo)

Mladší  žačky 

Laura Kotyzová               ( 14. místo)

Natálie Lewinská             ( 19. místo)

VC Náchoda

23.2. – 24.2.2019

Nejmladší žáčky 

Michaela Staníčková      ( 13. místo)

Žačky

Aneta Gilová                     ( 25.místo)

Mladší  žačky 

Laura Kotyzová               ( 13. místo)

 

VC Břeclav

19.1. – 20.1.2019

Nejmladší žáčky 

Michaela Staníčková      ( 25. místo)

Žačky

Aneta Gilová                     ( 29.místo)

Mladší  žačky 

Laura Kotyzová               ( 19. místo)

Nejmladší žáčky A

Sofie Chmúrová              ( 1. místo)

Mladší  žačky B

Simona Krkošková               ( 3. místo)

 

VC Uherský Brod

19.1. – 20.1.2019

Nejmladší žáčky 

Michaela Staníčková      ( 18. místo)

Mladší  žačky 

Laura Kotyzová               ( 22. místo)

Žačky

Aneta Gilová                     ( 6.místo)

 

Havířovská růže 2018

16.12.2018 

Nejmladší žáčky 

Michaela Staníčková      ( 1. místo)

Sofie Chmúrová              ( 10. místo)

Mladší  žačky 

Laura Kotyzová               ( 1. místo)

Nováčci mladší dívky

Sofie Růžičková               ( 5. místo)

Nejmladší žáčky B

Lucie Seroiszková            ( 20. místo)

Petra  Siostrzonková        ( 21. místo)

 

VC Kopřivnice  

8.12.2018 – 9.12.2018

Nejmladší žáčky 

Michaela Staníčková      ( 15. místo)       https://youtu.be/Vk0R7BlUsaA

Sofie Chmúrová              ( 26. místo)       https://youtu.be/EkI9f0U3u7I

Žačky

Aneta Gilová                     ( 8.místo)         https://youtu.be/C5BroOUCzRs

Mladší  žačky 

Laura Kotyzová               ( 16. místo)       https://youtu.be/btXBt3BKVIs

 

Orlovská pirueta  

23.11.2018 – 25.11.2018

Žačky

Aneta Gilová                ( 14.místo)          https://youtu.be/LfQCpre6DVc

Nejmladší žáčky 

Michaela Staníčková      ( 11. místo)       https://youtu.be/acGc8MAzO-0

Sofie Chmúrová              ( 22. místo)       https://youtu.be/ujI5-tgbFI8

Mladší  žačky 

Laura Kotyzová               ( 16. místo)       https://youtu.be/1ThOS0-_eDU

 

VC Icerinku 2018 Praha 

17.11.-18.11.2018

Nejmladší žáčky 

Michaela Staníčková      ( 16. místo)           

https://www.youtube.com/watch?v=N7J1wlcqfHE

Nejmladší žáčky A 

Sofie Chmúrová              ( 9. místo)              

https://www.youtube.com/watch?v=OL2cO8LgChk

Mladší  žačky 

Laura Kotyzová               ( 16. místo)

https://www.youtube.com/watch?v=rMnqn3V4-q0

 

VC Hradce Králové

10.11.-11.11.2018

Nejmladší žáčky 

Michaela Staníčková      ( 13. místo)

Mladší  žačky 

Laura Kotyzová             ( 9. místo)

Žačky

Aneta Gilová                ( 23.místo)

Výsledky:  https://www.czechskating.org/files/calendar/2701/vysledky/index.htm

 

Karvinský Kahanec

      27.10.2018

Žačky A

Aneta Gilová                ( 4.místo)

Tereza Kozelková         ( 8.místo)

Nejmladší žáčky A

Michaela Staníčková      ( 1. místo)

Sofie Chmúrová              ( 7. místo)

Mladší  žačky B

Simona Krkošková        ( 3. místo)

Mladší  žačky A

Laura Kotyzová              ( 2. místo)

Natálie Lewinská            ( 7. místo)

 

 

 

SEO