VC Prostějova

 24.3.2018

 

 

Nováčci starší dívky

Sofie Chmúrová                 (6. MÍSTO)

 

Nejmladší žáčky B

Natálie Lewinská                (9. MÍSTO)

 

Nejmladší žáčky A

 

Karolína Mžiková              (8.MÍSTO)

 

Mladší  žačky B

Simona Krkošková            (6. MÍSTO)

Mladší  žačky A

Tereza Kozelková              (9. MÍSTO)

 

Výsledky:http://www.czechskating.org/files/calendar/2572/vysledky/VC%20Prost%C4%9Bjova.pdf

 

Malá cena města Kopřivnice

 17.3.2018

 

Nováčci mladší dívky

Isabela Dudzik                   (12. MÍSTO)

Nováčci starší dívky

Sofie Chmúrová                 (5. MÍSTO)

Nováčci chlapci

Krištof Sklárčik                  (4. MÍSTO)

Nejmladší žáčky B

Natálie Lewinská                (3. MÍSTO)

Karolína Sklárčiková         (23. MÍSTO)

Nejmladší žáčky A

Karolína Mžiková              (11.MÍSTO)

Mladší  žačky B

Simona Krkošková            (3. MÍSTO)

Mladší  žačky A

Tereza Kozelková              (4. MÍSTO)

 

Výsledky: http://www.czechskating.org/files/calendar/2575/vysledky/index.htm

 

MCR Orlová

9.3. – 11.3.2018

Žáci

Sebastián Malczyk                (7. MÍSTO)

Mladší žáci 

Damián Malczyk                   (2. MÍSTO)

Nejmladší žáci 

Marcel Novák                       (4. MÍSTO)

Mladší  žačky 

Aneta Gilová                         (13. MÍSTO)

Laura Kotyzová                    (19. MÍSTO)

 

Výsledky:http://www.czechskating.org/files/calendar/2539/vysledky/index.htm

 

VC  České Budějovice

24.2. – 25.2.2018

 

Nováčci starší dívky

Michaela Staníčková            (4. MÍSTO)

Mladší  žačky 

                  Laura Kotyzová                   (14. MÍSTO)

 

VC  Břeclavi

17.2. – 18.2.2018

 

Žáci

Sebastián Malczyk                (2. MÍSTO)

Mladší žáci 

Damián Malczyk                   (1. MÍSTO)

Nováčci chlapci

Adrián Malczyk                      (6. MÍSTO)

Nováčci starší dívky

Michaela Staníčková            (2. MÍSTO)

Mladší  žačky 

Aneta Gilová                        (4. MÍSTO)

Laura Kotyzová                   (9. MÍSTO)

Tereza Kozelková               (17. MÍSTO)

Nejmladší žáčky B

Natálie Lewinská              (10. MÍSTO)

Výsledky: http://www.czechskating.org/files/calendar/2529/vysledky/index.htm

 

 

 

VC  Třince

27.1. – 28.1.2018

 

 

Žáci 

Sebastián Malczyk                (2. MÍSTO)

Nováčci starší dívky

Michaela Staníčková      (1. MÍSTO)

Sofie Chmúrová              (9. MÍSTO)

Nejmladší žáci 

Marcel Novák                   (2. MÍSTO)

Mladší  žačky 

Laura Kotyzová               (5. MÍSTO)

Tereza Kozelková           (13. MÍSTO)

Nejmladší žáčky A

Karolína Mžiková             (1. MÍSTO)

Nejmladší žáčky B

Natálie Lewinská             (1. MÍSTO)

 

Výsledky: http://www.czechskating.org/files/calendar/2527/vysledky/index.htm

 

VC Českého Těšína

20.1. – 21.1.2018

 

Nejmladší žáčky 

Karolína Mžiková             (30. MÍSTO)

Mladší žáci 

Damián Malczyk                (3. MÍSTO)

Nováčci chlapci

Kryštof Sklárčik               (6. MÍSTO)

Adrián Malczyk                (8. MÍSTO)

Nováčci starší dívky

Michaela Staníčková      (2. MÍSTO)

Sofie Chmúrová              (14. MÍSTO)

Nejmladší žáci 

Marcel Novák                 (3. MÍSTO)

Mladší  žačky 

Aneta Gilová                    (6.MÍSTO)

Laura Kotyzová               (13. MÍSTO)

Tereza Kozelková           (25. MÍSTO)

 

Výsledky: http://www.czechskating.org/files/calendar/2525/vysledky/index.htm

 

VC Uherského Brodu

13.1.-14.1.2018

 

Nejmladší žáci A

Marcel Novák                 (2. MÍSTO)

Nováčci chlapci

Adrián Malczyk                (6. MÍSTO)

Mladší žáci 

Damián Malczyk                (2. MÍSTO)

Nejmladší žáčky 

Karolína Mžiková             (28. MÍSTO)

Mladší  žačky A

Laura Kotyzová             (10. MÍSTO)

Nejmladší žáčky B

Natálie Lewinská            (1. MÍSTO)

Nováčci starší dívky

Michaela Staníčková      (2. MÍSTO)

Sofie Chmúrová              (17. MÍSTO)

Výsledky: http://www.czechskating.org/files/calendar/2524/vysledky/index.htm

 

 

HAVÍŘOVSKÁ RŮŽE  44. ročník

16.12.2017

Nováčci chlapci      Kryštof Sklárčik               (5. MÍSTO)      Adrián Malczyk                (6. MÍSTO) Nejmladší žáci A     Marcel Novák                 (1. MÍSTO) Žáci  A     Sebastián Malczyk       (2. MÍSTO) Nejmladší žáčky B     Natálie Lewinská            (10. MÍSTO)     Karolína Sklarčíková      (21. MÍSTO) Nováčci mladší dívky       Izabela Dudzik                (9. MÍSTO)      Valentýna Dudzik          (10. MÍSTO) Nejmladší žáčky A    Karolína Mžiková           (7. MÍSTO) Nováčci starší dívky    Michaela Staníčková      (1. MÍSTO)    Sofie Chmúrová              (9. MÍSTO) Mladší  žačky A      Aneta Gilová                    (1.MÍSTO)      Laura Kotyzová               (2. MÍSTO)     Tereza Kozelková           (10. MÍSTO) Mladší žáčky B      Simona Krkošková        (4. MÍSTO) Výsledky: http://www.czechskating.org/files/calendar/2556/vysledky/index.htm

VC NOVÉHO JIČÍNA

9.12.-10.21.2017 Nejmladší žáci       Marcel Novák                 (2. MÍSTO) Mladší žáci     Damián Malczyk              (2. MÍSTO) Žáci      Sebastián Malczyk           (3. MÍSTO) Nováčci chlapci    Kryštof Sklárčik               (6. MÍSTO)    Adrián Malczyk                (7. MÍSTO) Nováčci starší dívky       Michaela Staníčková      (3. MÍSTO) Nejmladší žáčky        Karolína Mžiková           (30. MÍSTO) Mladší  žačky        Aneta Gilová                    (4.MÍSTO)      Laura Kotyzová               (9. MÍSTO) Nejmladší žáčky      Natálie Lewinská            (6. MÍSTO)   Výsledky: http://www.czechskating.org/files/calendar/2523/vysledky/index.htm 

ORLOVSKÁ PIRUETA 2017

25.11.2017-26.11.2017   Mladší  žačky A     Aneta Gilová                    (5.MÍSTO)     Laura Kotyzová               (14. MÍSTO) Nováčci starší dívky     Michaela Staníčková     (3. MÍSTO)     Sofie Chmúrová              (10. MÍSTO) Mladší žáci    Damián Malczyk             (2. MÍSTO) Nejmladší žáčky      Karolína Mžiková          (23. MÍSTO) Nejmladší žáci     Marcel Novák                 (2. MÍSTO) Žáci       Sebastián Malczyk       (3. MÍSTO) Výsledky: http://www.czechskating.org/files/calendar/2521/vysledky/index.htm

ORLOVSKÁ PIRUETKA

18.11.2017-19.11.2017 Nejmladší žáčky A     Karolína Mžiková           (11. MÍSTO) Nováčci mladší dívky       Izabela Dudzik                (6. MÍSTO)      Valentýna Dudzik            (7. MÍSTO) Nejmladší žáčky B      Natálie Lewinská            (6. MÍSTO)      Karolína Sklarčíková      (17. MÍSTO) Nováčci starší dívky      Sofie Chmúrová              (8. MÍSTO) Mladší žáčky B      Simona Krkošková        (6. MÍSTO) Mladší  žačky A

    Tereza Kozelková           (7. MÍSTO)

Výsledky: http://www.czechskating.org/files/calendar/2516/vysledky/index.htm

Karvinský kahanec  

11.11.2017 Nováčci chlapci     Kryštof Sklárčik               (3. MÍSTO)     Adrián Malczyk                (6. MÍSTO) Mladší žáci A     Damián Malczyk              (1. MÍSTO) Žáci A      Sebastián Malczyk           (1. MÍSTO) Nejmladší žáčky B    Natálie Lewinská            (7. MÍSTO)    Karolína Sklarčíková      (16. MÍSTO) Mladší žáčky B Simona Krkošková        (10. MÍSTO) Nováčci mladší dívky     Izabela Dudzik                (7. MÍSTO)     Valentýna Dudzik          (9. MÍSTO) Nováčci starší dívky     Michaela Staníčková      (1. MÍSTO)      Sofie Chmúrová              (9. MÍSTO) Nejmladší žáčky A    Karolína Mžiková           (5. MÍSTO) Mladší  žačky A     Aneta Gilová                    (1.MÍSTO)     Laura Kotyzová               (2. MÍSTO)     Tereza Kozelková           (12. MÍSTO) Nejmladší žáci A    Marcel Novák                 (1. MÍSTO) Výsledky:  http://www.czechskating.org/files/calendar/2547/vysledky/index.htm

VC OSTRAVY 

4.11.2017-5.11.2017 Nováčci chlapci     Kryštof Sklárčik               (4. MÍSTO)     Adrián Malczyk                (6. MÍSTO) Mladší žáci     Damián Malczyk              (1. MÍSTO) Mladší  žačky     Aneta Gilová                    (5.MÍSTO)     Laura Kotyzová               (18. MÍSTO) Nejmladší žáčky     Karolína Mžiková           (28. MÍSTO) Nejmladší žáci     Marcel Novák                 (4. MÍSTO) Nováčci starší dívky     Michaela Staníčková      (3. MÍSTO)     Sofie Chmúrová              (14. MÍSTO) Výsledky: http://www.czechskating.org/files/calendar/2518/vysledky/index.htm

VC BRNA 

28.10.2017-29.10.2017 Nováčci starší dívky     Michaela Staníčková     (3. MÍSTO) Mladší  žačky A     Aneta Gilová                    (4.MÍSTO) Výsledky: http://www.czechskating.org/files/calendar/2517/vysledky/index.htm

VC KOPŘIVNICE 

21.10.2017-22.10.2017 Nejmladší žáci      Marcel Novák                    (2. MÍSTO) Mladší žáci       Damián Malczyk              (2. MÍSTO) Mladší  žačky      Aneta Gilová                    (11.MÍSTO)     Laura Kotyzová               (15. MÍSTO) Nejmladší žáčky B      Natálie Lewinská            (3. MÍSTO)      Karolína Sklarčíková      (8. MÍSTO) Mladší žáčky B Simona Krkošková        (6. MÍSTO) Nováčci starší dívky     Michaela Staníčková     (6. MÍSTO)     Sofie Chmúrová              (13. MÍSTO) Žáci       Sebastián Malczyk          (3. MÍSTO) Nováčci chlapci     Kryštof Sklárčik               (3. MÍSTO)     Adrián Malczyk                (6. MÍSTO) Výsledky: http://www.czechskating.org/files/calendar/2516/vysledky/index.htm

Celorepublikové umístění závodníků v sezóně 2016-2017 v ČR

Český pohár

Novák Marcel               3. místo      nováčci chlapci Malczyk Damian          4. místo       nejmladší žáci Staníčková Michaela   5. místo      nováčci mladší dívky Malczyk Sebastian       5. místo     mladší žáci Mžiková Karolína        17. místo      nováčci starší dívky Sklarčík Kryštof           11. místo    nováčci chlapci Gilová Aneta               21. místo    mladší žačky Kotyzová Laura           23. místo    nejmladší žačky      

 Pohár ČKS A

Novák Marcel                 2. místo      nováčci chlapci Malczyk Sebastian         5. místo     mladší žáci Staníčková Michaela     6. místo      nováčci mladší dívky Sklarčík Kryštof            11. místo     nováčci chlapci Kaláčová Klára              3. místo      juniorky Kotyzová Laura           19. místo     nejmladčí žačky Mžiková Karolína        31. místo   nováčci starší dívky

 Pohár ČKS B

Krkošková Simona             42. místo      nejmladší žačky Kozelková Tereza              27. místo        mladší dívky Sklarčíková Karolína      100. místo         nejmladší žačky

Závody 2017

VC Prostějova OBO – 25.3.2017

Nejmladší žačky B, Nejmladší žačky A, Nováčci starší dívky, Mladší žačky B, Juniorky A Laura Kotyzová      (2. MÍSTO) Karolína Mžiková    (4. MÍSTO) Simona Krkošková  (3. MÍSTO) Tereza  Kozelková   (8. MÍSTO) Klára  Kaláčová        (3. MÍSTO) Výsledky: http://www.czechskating.org/files/calendar/2307/vysledky/VC%20Prost%C4%9Bjov%202017.pdf  

MC Kopřivnice OBO – 18.3.2017

Nejmladší žačky B, Nejmladší žačky A, Nováčci starší dívky Simona Krkošková  (4. MÍSTO) Karolína Mžiková    (6. MÍSTO) Laura Kotyzová       (4. MÍSTO) Výsledky: http://www.czechskating.org/files/calendar/2389/vysledky/MC%202017%20Kop%C5%99ivnice.pdf

M ČR žactva, ml.žactva a nejml.žactva 2017 České  Budějovice  – 4.3. – 5.3.2017

Nejmladší žačky A, Nejmladší žáci, Mladší žačky,  Mladší žáci  Aneta Gilová          (17.MÍSTO) Damian Malczyk      (2. MÍSTO) Sebastian Malczyk  (5. MÍSTO) Laura Kotyzová       (17. MÍSTO) Výsledky: http://www.czechskating.org/files/calendar/2397/vysledky/index.htm

Memoriál St. Suka OBO – 18.2.2017

Mladší žáčky B , Nejmladší žačky B, Nováčci chlapci  Tereza  Kozelková      (8. MÍSTO) Karolína Sklarčíková  (9. MÍSTO) Kryštof Sklarčík          (5. MÍSTO) Výsledky: http://www.czechskating.org/files/calendar/2304/vysledky/Brno%20memori%C3%A1l%20S.Suka.pdf  

VC Třince  ISU –  18.2. – 19.2.2017

Nováčci chlapci, Nováčci mladší dívky, Nováčci starší dívky, Mladší žáčky, Nejmladší žáčky, Nejmladší žáci,   Marcel Novák             (1. MÍSTO) Michaela Staníčková (2. MÍSTO) Laura Kotyzová          (9. MÍSTO) Sebastian Malczyk      (3. MÍSTO) Karolína Mžiková        (7. MÍSTO) Aneta Gilová                (12.MÍSTO) Damian Malczyk         (2. MÍSTO) Výsledky: http://www.czechskating.org/files/calendar/2411/vysledky/index.htm  

VC Břeclav, OBO – 12.2. 2017

Mladší žáčky B, Nejmladší žáčky B Tereza  Kozelková      (9. MÍSTO) Karolína Sklarčíková  (8. MÍSTO) Výsledky:  http://www.czechskating.org/files/calendar/2480/vysledky/Vysledky%20B%C5%99eclav%20OBO.doc  

VC Břeclav, ISU – 11.2.– 12.2. 2017

Nováčci mladší dívky, Nováčci starší dívky, Mladší žáčky, Nejmladší žáčky, Mladší žáci, Nováčci chlapci  Aneta Gilová              (7.MÍSTO) Sebastian Malczyk    (3. MÍSTO) Marcel Novák             (2. MÍSTO) Michaela Staníčková (3. MÍSTO) Karolína Mžiková       (13. MÍSTO) Laura Kotyzová          (13. MÍSTO) Výsledky:  http://www.czechskating.org/files/calendar/2410/vysledky/index.htm

VC Náchoda ISU – 4.2. – 5.2.2017

Nejmladší žačky Laura Kotyzová          (7. MÍSTO) Výsledky: http://www.czechskating.org/files/calendar/2409/vysledky/index.htm

VC Uherského Brodu a VIII. Ročník Brodského mládí

                             21.1. – 22.1.2017 Nováčci chlapci, Nováčci mladší dívky, Nováčci starší dívky, Mladší žáčky, Nejmladší žáčky, Nejmladší žáci,   Marcel Novák             (3. MÍSTO) Michaela Staníčková (3. MÍSTO) Laura Kotyzová          (8. MÍSTO) Damian Malczyk         (4. MÍSTO) Karolína Mžiková        (3. MÍSTO) Aneta Gilová                (8.MÍSTO) Výsledky:  http://www.czechskating.org/files/calendar/2408/vysledky/index.htm

VC Hradce Králové,  14.1. – 15.1.2017

Mladší žačky , Mladší žáci  Aneta Gilová           (5.MÍSTO) Sebastian Malczyk (2. MÍSTO) Výsledky: http://www.czechskating.org/files/calendar/2407/vysledky/index.htm

Dragon Trophy Brno OBO – 7.1.2017

Nováčci chlapci, Nováčci mladší dívky, Mladší žáčky B, Nejmladší žáčky A, Nejmladší žáčky B  Marcel Novák              (1. MÍSTO) Michaela Staníčková  (2. MÍSTO) Laura Kotyzová          (1. MÍSTO) Simona Krkošková     (9. MÍSTO) Tereza  Kozelková      (5. MÍSTO) Výsledky: http://www.czechskating.org/files/calendar/2306/vysledky/2017-01-07_Brno_Dragon_Trophy_2017_-_v%C3%BDsledky.pdf

SEO